';

O hře

Úniková hra Železná Opona

JEDEN TÝM – JEDEN POKOJ – JEDNA HODINA

ikony_vlevo

Úniková hra Železná Opona je týmový zážitek. Pamatujete pevnost Boyard? Komnaty plné pavouků a hadů? Ty Vás zde sice nečekají, ale můžete se těšit na místnost plnou hádanek a logických, mechanických i elektronických rébusů, které překonáte jedině jako tým! Vše, co potřebujete, je chuť hrát a vyhrát. A místo otce Fura na vás dohlídne Nukleární Lenin.

ikony_vpravo

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak si hru rezervovat a jak se na ni dostavit?

Na našich stránkách klikněte v horním menu na tlačítko REZERVUJTE. Dostanete se do rezervačního systému, kde si vyberte požadované datum a čas hry. Vyplňte formulář a žádost odešlete. Na uvedený email Vám z emailu info@escapeironcurtain.cz přijde potvrzení objednávky se všemi potřebnými informacemi – jak se k nám dostat, popř. jak termín stornovat.

Co si vzít s sebou na hru?

Ke hře samotné nepotřebujete skutečně nic. Ve hře nepoužíváte hrubou sílu, nic nerozbíjíte ani nestloukáte. Neřešíte žádné rovnice nebo nedoplňujete periodickou tabulku prvků. Páčidla, kalkulačky nebo encyklopedie proto můžeze nechat doma. :) K vyluštění Železné Opony stačí pouze Vaše vlastní ruce a selský rozum.

Budu hru hrát sám nebo v týmu, který neznám?

Železná Opona je stavěná jako týmový zážitek a samotný hráč by narazil na překážky, které bez parťáka jednoduše vyluštit nezvládne. Jsou tedy potřeba minimálně dva lidi a je už jen na Vás, koho s sebou vezmete. My Váš tým nebudeme nijak rozbíjet, ale ani stavět.

Co když si musím během hry odskočit?

Toaleta je samozřejmě součástí prostor Železné Opony a doporučujeme ji navštívit před hrou. Jakmile jste totiž ve hře, máte možnost ji navštívit jedině tak, že ze hry vystoupíte a tím si narušíte zážitek. Možnost ale samozřejmě máte. Nikde Vás nevězníme.

Je hra pro děti? Můžu vzít i psa?

Hru si užije hráč od 10ti let výš. S mladšími dětmi vstup není problém, uvnitř není nic, co by děti jakkoli ohrožovalo. Omezí to ale pravděpodobně Váš hráčský zážitek. S pejsky vstup do hry povolen není, nicméně Vám je rádi pohlídáme, zatím co na Vás budou čekat na našem baru.

Je nebezpečné hrát hru, pokud mám fóbii?

Záleží na typu Vaši fóbie. V takovém případě je nejlepší nás kontaktovat. Hra se odehrává v suterénu a nejsou v ní žádná okna. Prostory baru jsou ale příjemné, otevřené a mají i velikou terasu.

Je Železná Opona vhodná pro školní výlety, firemní akce, rozlučky se svobodou a jiné společenské akce?

Ano. Jsme připraveni nachystat program až pro 20 lidí. Naše prostory zahrnují příjemnou konferenční místnost s posezením a prostornou vnitroblokovou terasu. V prostorách je free WiFi a k vypůjčení různé deskové hry. Na požádání rádi přichystáme i občerstvení od klasických či vegetariánských chlebíčků až po venkovní grilovačku na naší terase. Pro více info navštivte sekci Teambuilding.

V jakých jazycích je hra k dispozici?

Hra sama o sobě je jazykově neutrální. Krom slova STOP nepotřebujete znát žádnou řeč. Vstupní briefing jsme schopni podat v češtině a angličtině.

Je hra pro všechny věkové kategorie?

Hru doporučujeme hrát od 10ti let. Mladší hráči pouze v doprovodu starších. Horní věkový limit není.

Máte další otázky?

Kontaktujte nás na čísle +420 775 627 108 nebo emailu info@escapeironcurtain.cz